Založení a správa PPP kampaně

Chcete rychle a efektivně propagovat nový produkt či službu na českých blozích, magazínech a webech? Pak právě pro vás nabízíme vedení a správu PPP kampaně.

[index][is]Založení a správa PPP kampaně

Na českém internetu existuje několik služeb, které fungují jako tržiště mezi blogery a inzerenty. Plánujete-li spustit větší kampaň, pomůžeme vám s časovým naplánováním, strategií a volbou klíčových slov i s navržením rozpočtu. Vybereme vhodné weby pro inzerci a naopak odfiltrujeme ty nekvalitní.

Kromě toho oslovíme naše partnery na přímo, či vyhledáme tématické blogy, které v těchto tržištích neinzerují.

Co je to PPP aneb Pay Per Post?

Pay Per Post je druh inzerce, která spočívá v  publikaci reklamních článků na blozích a magazínech. Její součástí jsou odkazy na vaše webové stránky.

V rámci správy PPP kampaně vám vytvoříme originální PR články s odkazy na vaše webové stránky, které umístíme na tématických webech s cílenou návštěvností.

Díky článkům na tématických webech získáte nové návštěvníky, kteří si zakoupí vaše zboží, nebo si objednají vaše služby. Jedná se o velmi účinný nástroj online marketingu.

Jak to probíhá?

V případě správy PPP kampaně v některém z inzertních systémů nejprve založíme účet vaším jménem. Vždy tak máte přehled o nákladech na celou kampaň.

Poté navrhneme odkazovou strategii a časový harmogram. Vypracujeme zadání pro blogery a dle stanoveného rozpočtu vybereme vhodné nabídky.

Po skončení kampaně obdržíte seznam publikovaných článků.

 

Placla
KupČlánek.cz
PayPost.cz

 

Kampaně mimo inzertní systémy

Jelikož zdaleka ne všechny blogy a weby jsou v těchto inzertních systémech, nabízíme také služby publikace článků na vlastních webech a magazínech, parnerských magazínech, případně vyhledání a oslovení  dalších vhodných blogů, které by mohly být pro vás přínosné.

 

Co získáte placeným článkem na blogu?

  • relevantní zpětné odkazy
  • pozitivní ohlasy vaší služby/produktu
  • z větších blogů přímou návštěvnost
  • reklamní články nemusíte vytvářet sami
  • průbězný linkbuilding

Články jsou na webu umístěné obvykle na dobu neurčitou - za malý poplatek tak získáte trvalé zpětné odkazy a pozitivní zpětnou vazbu. Díky možnosti prezentace na mnoha tématických webech a blozích si zajistíte větší přísun klientů a zákazníků na váš web.

Proč nám přenechat správu PPP kampaně?

  • máme přehled o českém internetu = ušetříme váš čas
  • vybereme vhodné blogy a magazíny a odfiltrujeme ty nekvalitní
  • stanovíme časový harmonogram a odkazovou strategii
  • navrhneme klíčová slova pro zpětné odkazy
  • vyjednáme podmínky s jednotlivými blogery

 

Máte dotaz?

Máte jakýkoli dotaz, nevíte jak PPP kampaně fungují, či co vám to přinese?